
Электроковрик в ковролине 2/220 (70*100)
1 281,30 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (63) 873-96-84
с 09.00 до 17.00 - +380 (93) 939-68-13с 09.00 до 17.00
- +380 (68) 926-82-85Для посетителей офлайн магазина
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Електроковрик в ковроліні 2/220 - унікальна пропозиція для створення тепла в тих місцях, де Вам необхідно.

Відмінно підійде:
- Вдома, на дачі, в іншому приміщенні для обігріву дрібних домашніх тварин (кішечок, собачок), де є складнощі з опаленням. Обігрівач зігріє м'яким теплом, не спалюючи кисень.
- В офісі, торгових приміщеннях, дитячих садах, салонах, масажних кабінетах, фізіотерапевтичних кабінетах або в інших приміщеннях - для локального обігріву ніг або рук.
- У передпокої килимок можна використовувати для сушки взуття, особливо дитячої! Дітей завжди тягне в калюжу і часто взуття не встигає просохнути до наступної прогулянки! Універсальний размер- на килимку легко вміщаються до 5 пар дорослого взуття. Забезпечує дбайливий догляд і м'яку сушку взуття зі шкіри, замші та інших делікатних матеріалів. Даний вид обігріву дуже економічний в експлуатації. Він відрізняється дуже низьким енергоспоживанням. Вартість експлуатації менше, ніж лампи для читання! Використання локального джерела тепла коштує менше, ніж опалення великої площі.
Рекомендації до використання:
1. Дістати з упаковки і розгорнути.
2. Розстелити і включити обігрівач в мережу.
3. Не можна згинати обігрівач на кут більше 150 градусів.
4. Не можна вставляти вилку в зіпсовану розетку.
5. Не рекомендовано залишати дітей, осіб з обмеженою розумової здатністю без нагляду з працюючим обігрівачем, а також залишати без нагляду тривалий час.
6. Не лийте воду на обігрівач.
7. Не допускайте утворення складок і різких перегинів.
8. Не проколюйте обігрівач гострими предметами.
9. Не використовувати при механічних пошкодженнях шнура або самого обігрівача, не намагайтеся проводити ремонт самостійно.
10. Не можна накривати працюючий обігрівач (меблями, технікою, великими м'якими іграшками, пледом, ковдрою або іншими предметами з низькою провідністю).
11. Не можна використовувати при сильній напрузі і при перегинах кабелю.
12. Виключається розміщення обігрівача легкозаймисті рідини або матеріалами.
Технічні характеристики:
- Не утворює шкідливого електромагнітного випромінювання.
- Режим роботи - довготривалий, під наглядом.
- Висока якість нагрівального елементу, ізоляції, доп.матеріалів.
- Абсолютно безпечно для людей / тварин / рослин (захист по ДСТУ 3135.0-95- клас II, захист оболонки по ГОСТ 14254-96 - клас Ip21).
- Розмір - 70*100 см.
- Потужність - 50 Вт.
- Матеріал поверхні килимка - ковролін.
- Плавне регулювання температури з відключенням нагрівання при максимальній температурі.
- Напруга - ~ 220 В.
- Довжина проводу - 135 см.
- Клас захисту - II.
- Вага - 0,5 кг.
- Гарантійний термін - 1 рікХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Страна производитель | Украина |
| Тип грелки | Электрогрелка для ног |
| Максимальная температура нагрева | 60 град. |
| Время нагрева | 20 мин |
| Режим Турбо | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Машинная стирка | Нет |
| Съемный чехол электрогрелки | Да |
| Съемный шнур питания | Нет |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Вес | 500 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 281,30 ₴



