
Сушилка для обуви "Комфорт" М (ДСТУ)
159,70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ЕСВ - 12/220 Комфорт
+380 (63) 873-96-84
с 09.00 до 17.00 - +380 (93) 939-68-13с 09.00 до 17.00
- +380 (68) 926-82-85Для посетителей офлайн магазина
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Сушарка для взуття "Комфорт" торгової марки "Shine"
Призначення - просушувати взуття в домашніх умовах. Електросушарка дозволяє робити це максимально швидко і якісно. Відповідно покращує зовнішній вигляд взуття, продовжує термін носіння, зберігає Вам здоров'я, покращує гігієну взуття.
Сушарка для взуття - необхідна річ в наших широтах. За невеликі гроші Ви отримуєте зручність і комфорт, і якісна сушка взуття.
Технічні дані: Напруга - ~ 220 В. Споживана потужність не більше - 12 Вт. Температура елемента при сушінні не більше - 50-60 ° C. Час сушіння взуття - 2-5 год. Маса приладу не більше - 0,3 кг. Час установки необхідної температури не менше - 20 хв. Довжина: 16 см. Гарантійне (12 місяців) і пост-гарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Область применения | сушка обуви, сушка перчаток |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Кнопка вкл./выкл. | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Вес | 0.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 159,70 ₴



