
Сушилка для обуви ЕСВ-12/220К ультрафиолетовая
501,60 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ЕСВ-12/220К
+380 (63) 873-96-84
с 09.00 до 17.00 - +380 (93) 939-68-13с 09.00 до 17.00
- +380 (68) 926-82-85Для посетителей офлайн магазина
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Сушарка для взуття електрична, ультрафіолетова, антибактеріальна
Призначення - просушувати взуття в домашніх умовах. Електросушарка дозволяє робити це максимально швидко і якісно. Відповідно покращує зовнішній вигляд взуття, продовжує термін носіння, зберігає Вам здоров'я, покращує гігієну взуття.
Сушарка для взуття ОСВ-12 / 220К ультрафіолетова антибактеріальна незамінна помічниця в догляді за взуттям! Тепло і ультрафіолет дозволяє швидко висушити промокле взуття і позбавити взуття від мікробів, неприємного запаху, бактерій і мікроорганізмів, що викликають грибок. 3-6 годин сушки взуття ОСВ-12 / 220К - і на 99-100% гинуть грибки Candida albicans, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, на 64,7-85,2% гинуть бактерії Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Salmonella enteritidis. Сушарка для взуття ОСВ-12 / 220К при постійному використанні запобігає появі зайвого запаху і бактерій. Вона абсолютно універсальна і підходить як для дитячого,жіночого та чоловічого взуття. Ультрафіолетове випромінювання настільки щадне, що підходить для сушки навіть найделікатніше взуття, не пошкоджує шкіру, замшу, хутро, температура всередині взуття залишається відносно невисокою, це дозволяє не порушувати клейові шви у взутті.
Технічні дані:
Напруга – 220 В.
Споживана потужність трохи більше - 12 Вт.
Температура елемента при сушінні не більше - 50-60°С.
Час сушіння взуття -2 -5 год.
Маса приладу не більше – 0,3 кг.
Час встановлення необхідної температури щонайменше - 20 хв.
Кількість в упаковці - 40 шт.
Довжина – 15 см.
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 1 |
| Защита от перегрева | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вес | 0.24 кг |
| Длина | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 501,60 ₴






