Електрогрілка ЕГ-2/220 ЛЮКС

Наша електрогрілка абсолютно безпечна в застосуванні і буде роками служити Вам вірою і правдою. Електрична грілка призначена для обігріву частин тіла. Електрогрілка дуже зручна і надійна у використанні. Також, поряд з тим, що тепло забезпечує відмінне самопочуття і може полегшувати біль при ударах і пошкодженнях, вона є дієвим терапевтичним засобом, застосовуваним в домашніх умовах.
Наша електрична грілка це:
- унікально швидке нагрівання;
- еластичність і висока гнучкість;
- гранично рівномірний розподіл тепла;
- плавне регулювання температури з регулятором;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання і включення (повний автоконтроль) при досягненні необхідної температури;
- найвищий рівень безпеки серед аналогічних виробів
- машинна (або ручне) прання бавовняного чохла.
Дозволь собі затишок цієї зими!
Технічні дані:
Напруга - ~ 220 В.
Споживана потужність не більше - 40-70 Вт.
Клас захисту - II.
Розмір - 50х35 см.
Колір (малюнок) - різний, на фотографії може відрізнятися від реального.
Час нагріву: 5-10 хв
Маса - не більше 0,6 кг.
Регулятор - плавний, без міток температури.
Відмітки на регуляторі - on; off.
Робоча температура - від 30 до 60 градусів.
Гарантійний термін - 1 рік.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная температура нагрева | 30 град. |
| Время нагрева | 15 мин |
| Максимальная температура нагрева | 30 град. |
| Функция автоотключения | Да |
| Съемный чехол электрогрелки | Да |
| Съемный шнур питания | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип грелки | Классическая |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 488 ₴





