
Електроковдра TM Shine двох-Зонне для обгортань 180х180 см
6 000 ₴
- В наличии
+380 (63) 873-96-84
с 09.00 до 17.00 - +380 (93) 939-68-13с 09.00 до 17.00
- +380 (68) 926-82-85Для посетителей офлайн магазина
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Електроковдра TM Shine двох-Зонне для СПА 180х180 см
Електроковдра двозонна - призначена для проведення процедур термотерапії або обгортань. Підходить для лікувально-терапевтичних, косметологічних процедур в spa-салонах і санаторіях.
Ковдра має дві незалежні зони нагріву. У комплект входить пульт з цифровим регулюванням температури. На ньому відображається виставлена температура і реальна температура нагріву.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, укладений в силіконову ізоляцію, що дозволяє витримувати температуру до 450 ° C і пробою електричного струму до 4000В. Чохол з міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні дані:
Напруга живлення, В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Номінальна споживана потужність зони «2», Вт: 125
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдру необхідно зберігати в сухому приміщенні при температурі повітря 5 ° С - 40 ° С.
Гарантія (12 місяців) і пост-гарантійне обслуговування.Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Страна производитель | Украина |
| Машинная стирка | Нет |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Вес | 5000 г |
| Потребляемая мощность | 165 Вт |
| Время нагрева | 20 мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Минимальная температура нагрева | 30 град. |
| Максимальная температура нагрева | 60 град. |
| Функция автоотключения | Да |
| Таймер | Да |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Толщина | 5 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
Информация для заказа
- Цена: 6 000 ₴


