
Коврик линолеумный с подогревом 40х60 см Shine
716,30 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (63) 873-96-84
с 09.00 до 17.00 - +380 (93) 939-68-13с 09.00 до 17.00
- +380 (68) 926-82-85Для посетителей офлайн магазина
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Економний електричний килимок з підігрівом для дому, дачі та офісу.
Застосовується:
Для підігріва ніг під комп'ютерним або письмовим столом.
Можна підкладати під руки при роботі на комп'ютері, в холодному офісі або складі під ноги, коли потрібно їх тримати в сухості і теплі.
Ідеальний для вирощування курчат та іншої свійської птиці.
Можна використовувати як теплу підстилку для невеликих домашніх тварин (кішок, собак, кроликів, т.і.)
У коридорі килимок можна використовувати для сушки взуття, особливо дитячої! Дітей завжди тягне в калюжу і часто взуття не встигає просохнути до наступної прогулянки!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shine |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура нагрева | 60 град. |
| Время нагрева | 20 мин |
| Режим Турбо | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Машинная стирка | Нет |
| Съемный чехол электрогрелки | Нет |
| Съемный шнур питания | Нет |
| Длина шнура | 1.2 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Вес | 500 г |
Информация для заказа
- Цена: 716,30 ₴


